satrap2

معرفی شرکت ساتراپ تجهیز طب

blue gloved hand with blood test tubes ok

 

   شرکت ساتراپ تجهیز طب، شرکتی بازرگانی در زمینه واردات انواع تجهیزات و ملزومات صنعت خون و پلاسما فرزیس می باشد که درکشور ایران و همچنین درسطح کشورهای خاورمیانه و برخی از کشورهای مشترک المنافع به صورت تخصصی فعالیت می نماید.

   این شرکت قبلا تحت عنوان شرکت اوج اندیش صنعت، مشغول فعالیت بوده که بنا به ضرورت و همچنین نیاز صنایع مرتبط در خصوص تامین تجهیزات مربوط به صنعت پلاسما فرزیس، به موازات شرکت اصلی تحت شماره ثبتی 445155 و با نام شرکت ساتراپ تجهیز طب (سهامی خاص) فعالیت خود را ازسال 1392 آغاز نموده است. از اصلی ترین فعـالیت های ایـن شرکت می توان به واردات و توزیع محصولاتی از قبیل دستگاه پلا سماگیری، ست پلاسماگیری، سوزن محافظ دار، سدیم سیترات، کیت های آزمایشگاهی ولوازم یدکی مربوطه اشـاره نمود.

   شرکت ساتراپ تجهیز طب در طول مدت فعالیت خود به دستاوردهای مطلوبی نائل آمده است که از جمله آن می توان به اخذ نمایندگی انحصاری ازشرکت های بزرگ وصاحب نامی همچون شانکهای داهوا، بایوتک و راوی مد نام برد. به منظور توسعه فعالیت های بازرگانی، تسهیل مراودات بازرگانی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان، این شرکت مبادرت به تاسیس دفاتر نمایندگی درکشورهای ترکیه، کره جنوبی، چین و تایوان نموده است. 

خواندن 4932 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 26 اسفند 1396 00:39

طراحی سایت و پشتیبانی: تیم رخدادسازان