شرکت ساتراپ تجهیز طب (سهامی خاص)

با عنایت خداوند متعال و حمایت های شما بزرگواران در طی سال های اخیر، شرکت ساتراپ تجهیز طب (سهامی خاص) به عنوان عضو کوچکی از جامعه ای بزرگ افتخار و مسئولیت تامین دستگاه پلاسما فرزیس و ست های یکبار مصرف جمع آوری پلاسمای انسانی برای مراکز اهدا پلاسما و همچنین تامین ست های درمانی را به عهده داشته است.

در این میان با پشت سر گذاشتن مشکلات فراوان در زمینه تدارک کالا، تعامل با فروشنده های خارج از ایران، تخصیص و انتقال ارز، حمل کالا از طرق مختلف دریایی زمینی و هوایی، انجام مراحل ترخیص کالا و در نهایت انبارش و توزیع کالا، تجربیات و تخصص های بسیار ارزشمند و مفیدی را با صرف مبالغ و زمان زیادی کسب نمودیم. ولی افتخار ما این است که نهایت تلاش خود را برای عدم تحمیل ضررها ی مادی و معنوی خود به مشتریان و صنعت پلاسما به کار برده ایم.

این شرکت به منظور بهره مندی هرچه بیشتر مراکز پلاسمایی و درمانی کشور اقدام به ایجاد شرایط مناسبی نموده که از جمله آن انبارش اقلام مورد نیاز ، تحویل آنی ، قیمت مناسب و شرایط پرداخت مطلوب می باشد. امید است با تکیه بر تجارب ارزشمند مدیران و دست اندرکاران این حوزه و استفاده از پتانسیل های عظیم موجود در کشور ، برای اعتلای صنعت پلاسمای ایران عزیزمان قدم های مطلوبی برداریم.

Scroll to Top